title

Iveta Fabešová je tváří Elle & Vire!

ÚNOR 2023

Známá cukrářka Iveta Fabešová je od února 2023 ambasadorkou značky Elle & Vire. Prémiové produkty Elle & Vire od společnosti Savencia Fromage & Dairy vyhledávají nejlepší profesionální cukráři po celém světě.

655452ad4900e25e26f341152c820638.png.webp.png.webp

„Už dvanáct let pracuji se stále stejným máslem a smetanou od značky Elle & Vire. Naši zákazníci si zaslouží tu nejlepší kvalitu, a to je Elle & Vire. Také zahraniční šéfcukráři používají téměř výhradně Elle & Vire. Je pro mě čest, že mohu být tváří právě této značky,“ říká Iveta Fabešová, která je jednou z nejznámějších českých cukrářek. Kromě másla a smetany nabízí značka Elle & Vire také šlehačku ve spreji, či základy pro přípravu Tiramisu, Crème Brûlée a Mascarpone. 

„Považuji za skvělé, že národní ambasadorkou pro Elle & Vire je právě Iveta Fabešová. Její dezerty jsou uměleckým dílem. Všem doporučuji vyzkoušet ikonický citron, který obsahuje také produkty od Elle & Vire,“ říká Aleš Malenka, generální ředitel společnosti Savencia F&D pro Českou republiku a Slovensko. Ochutnat dezerty Ivety Fabešové je možné ve Werichově vile v Praze.