title

Savencia Fromage and Dairy Czech Republic, a. s. se zabývá výrobou plísňových, čerstvých, tavených, předsmažených sýrů a dětských smetanových dezertů. Závody společnosti v Přibyslavi, Hodoníně a Liptově patří mezi moderní závody s vysokou úrovní hygieny a kvality výroby.

Jsme výrobci tradičních a oblíbených výrobků, které si vychutnáváte již několik desítek let. Postupy výroby se sice mění a modernizují, ale poctivost výroby zůstává.

Vysokou kvalitu našich produktů oceňují dlouhodobě nejen spotřebitelé, ale také profesionálové. Divize Savencia Food Service představuje specializované služby pro firmy a zákazníky z oblasti gastronomie. 

svet_syru_cz_cmyk_1245x915px.jpg

Zaručujeme vám:

TRADICI: Široká síť spolehlivých velkoobchodních partnerů zajišťuje distribuci výrobků po celém území ČR a SR. Food servisový tým vyškolených obchodních poradců je připraven poskytnout odborný servis profesionálům pracujících v provozech jak závodního stravování, tak i všech segmentů gastronomického trhu.

KVALITU: Nabízíme široké portfolio kvalitních výrobků tradičních značek: Král Sýrů, Sedlčanský Hermelín, Pribináček, Lučina, Maratonec, Apetito, Pribina, a Liptov. Všechny výrobky jsou vyráběny při zachování nejpřísnějších hygienických standardů. Všechny výrobní závody splňují předpisy HACCP, ISO, IFS a další.

POCTIVOST: Neustále se snažíme vyvíjet výrobky, jak podle potřeb zákazníků, tak i podle nejnovějších trendů zdravé výživy a požadavků gastronomického trhu.

Společnost Savencia se nejvíce zaměřuji na tzv. produkty „user friendly“. To znamená, že kuchařům se snažíme co nejvíce zjednodušit vlastní přípravu pokrmu. Např. máme mražený Hermelín na gril, který je už dopředu obalen kořením a stačí ho jen bez rozmrazení umístit na grilovací plochu. Máme samozřejmě i výrobky bezlaktózové, bez éčkové, i ty, které vyhovují pamlskové vyhlášce. Ve vývoji se tudíž zaměřuje na oblast usnadnění vlastní přípravy pokrmů, dále sledujeme nové trendy v oblasti „snackingu - jednoporcovek.