title
logo_milchmeister_0_1245x915px.jpg

Milch Meister

Značka MilchMeister působí více jak 20 let na německém trhu.

maratonec_logo_2020_1245x915px.jpg

Maratonec

Již od začátku uvedení na trh si vás získal hlavně díky své chuti, široké škále příchutí a snadnému roztírání. Nejen sportovci a odhodlaní mladí muži ocení, že Maratonec vychází vstříc současnému trendu zdravého životního stylu a vyváženého stravování.

logo_elle_vire_1245x915px.jpg

Elle&Vire

Není třeba žádný školený kuchař – šetří čas i náklady na personál! Každý z výrobku ELLE & VIRE vám zaručí vždy stejně perfektní výsledek a žádné chyby při kalkulaci porcí!

svet_syru_cz_cmyk_1245x915px.jpg

Svět Sýrů

Pod značkou Svět sýrů a specialit Food Service naleznete produkty, které jsou vyrobeny z kvalitních surovin a jsou vyvinuté dle Vašich požadavků.

lucina.jpg

Lučina

Lučina, to je čistá chuť čerstvého přírodního sýru. Od roku 1981 představuje ideální spojení lahodného tvarohu, jemné smetany a špetky soli. Bez konzervantů, stabilizátorů. Čistá chuť přírody!

bambino.jpg

Bambino

Každý, kdo vyrůstal na Slovensku, si značku Bambino představí jako lahodný smetanový sýr v červeném obalu s intenzivní ementálovou chutí, kterou si díky své receptuře drží už od 70. let.

kral syru.jpg

Král Sýrů

Sýr s krémovou konzistencí a ušlechtilou plísní, typický bělostný vzhled a jemné žampionové aroma. Rozplývá se přímo královsky již 100 let v Přibyslavi, v srdci Vysočiny. Seznamte se s Králem Sýrů!

sedlcansky.jpg

Sedlčanský

Sedlčanský Hermelín, to je tradiční český sýr s lehce slanou chutí, ušlechtilou bílou plísní a vláčně prozrálou konzistencí. Sedlčanský Hermelín na grilu, pánvi nebo v troubě. Objevte jeho potenciál!

liptov.jpg

Liptov

Liptov, slovenská značka založená na dlouholetém sýrařském umění. Výrobky Liptov jsou výlučně ze slovenského horského mléka bez přidaných konzervantů. Liptov, chuť zrozená z horského mléka.

pribináček.jpg

Pribináček

Pribináček je lahodný krém z čerstvého tvarohu a smetany, který milují děti i dospělí již skoro 70 let. Snad v každém z nás probouzí vzpomínku na nezaměnitelnou chuť dětství.

apetito800px.jpg

Apetito

Základem Apetita jsou poctivé suroviny – kvalitní sýr, mléko a máslo. Toto lahodné spojení si zamilujete! Už od roku 1973 ho máte v kuchyni vždy po ruce pro přípravu nejrůznějších pokrmů.